Kremas dienai SILVER IMPULSE su sidabru Увеличить

Kremas dienai SILVER IMPULSE su sidabru

503005

Новый товар

Kolekcija: FONTAINAVIE
Svoris: 60 g
SILVER IMPULSE
MISIJA: ATGAIVA IR APSAUGA
Linija rekomenduojama mišriai, riebiai, netobulai odai bei linkusiai į sudirgimus.

Подробнее

10 шт.

46,61 €

Описание

1. Kokiu poveikiu pasižymi Fontainavie Silver Impulse serijos kremas dienai? Dieninis kremas Silver Impulse tai novatoriška formulė su sidabru, Tripeptido-1 ir Tetrapeptido-7 kompleksu, bei hialurono rūgštimi, kuri ramina ir drėkina odą, užtikrina jai grožį ir jaunatvišką išvaizdą. Maitina odą ir saugo nuo kenksmingo atmosferos reiškinių poveikio. Produktas yra lengvos tekstūros.

2. Kokių aktyviųjų ingredientų yra šio kremo sudėtyje? Kremo sudėtyje yra Tripeptido-1 ir Tetrapeptido-7 komplekso, bei sidabro, kurie apsaugo nuo uždegimų ir dirginimo, hialurono rūgšties ir mikrocirkuliaciją skatinančio kofeino. Be to, kremo formulė praturtinta ramunėlių ir ženšenio ekstraktais, kurie stimuliuoja odos atsinaujinimo procesus.

3. Kaip naudoti dieninį kremą? Mentele paimkite po nedidelį abiejų kremo fazių kiekį. Gerai išmaišykite ir tepkite kremą ant veido ir kaklo odos. Švelniai įmasažuokite. Naudoti kas rytą

1. Kokio tipo odai rekomenduojama Fontainavie Silver Impulse serija? Ši produktų linija rekomenduojama mišriai, riebiai, netobulai bei linkusiai į sudirgimą odai.

2. Kokių aktyviųjų ingredientų yra Silver Impulse kremų sudėtyje? Silver Impulse kremų formulė paremta sidabru, hialurono rūgštimi ir kofeinu. Naktinis ir paakių kremas papildomai praturtinti Matrixyl® 3000.

3. Kokiu poveikiu pasižymi šie ingredientai? Matrixyl® 3000 tai novatoriškas Tripeptido-1 ir Tetrapeptido-7 kompozicija, kuri stimuliuoja kolageno gamybą, atitolina pirmuosius odos senėjimo požymius, apsaugo nuo suglebimo ir gerina elastingumą. Sidabras reguliuoja riebalų išsiskyrimą ir palaiko odos balansą. Hialurono rūgštis užtikrina tinkamą odos drėkinimą, apsaugo nuo epidermio keratozės. Kofeinas stimuliuoja mikrocirkuliaciją, mažina paburkimą ir tamsius ratilus, lygina ir stangrina odą.

4. Kodėl Matrixyl® 3000 nėra minimas dieninio kremo sudėtyje, nors joje yra šį kompleksą sudarančių peptidų? Dieninis Silver Impulse kremas pasižymi mažesne šių ingredientų koncentracija. Šių ingredientų kiekis yra pakankamas dieniniai veido odos priežiūrai ir užtikrina optimalų rezultatą, bet jų koncentracija yra per maža, kad galima būtų šiam junginiui taikyti patentuotą Matrixyl® 3000 pavadinimą.

Отзывы

Еще нет отзывов.

Написать отзыв

Kremas dienai SILVER IMPULSE su sidabru

Kremas dienai SILVER IMPULSE su sidabru

Kolekcija: FONTAINAVIE
Svoris: 60 g
SILVER IMPULSE
MISIJA: ATGAIVA IR APSAUGA
Linija rekomenduojama mišriai, riebiai, netobulai odai bei linkusiai į sudirgimus.

В этой категории 29 товаров: