Paakių serumas CAVIAR REVIVAL su ikrais deimantais Увеличить

Paakių serumas CAVIAR REVIVAL su ikrais deimantais

503010

Новый товар

Kolekcija: FONTAINAVIE
Svoris: 21 g
CAVIAR REVIVAL
MISIJA: DRĖKINIMAS IR REVITALIZACIJA
Kosmetikos priemonės rekomenduojamos dehidratuotos, reikalaujančios maitinimo, pavargusios ir papilkėjusios odos priežiūrai.

Подробнее

10 шт.

32,56 €

Описание

1. Kokiu poveikiu pasižymi Fontainavie Caviar Revival serijos paakių serumas? Caviar Revival serijos paakių serumas praturtintas vertingu ikrų ekstraktu, kuris yra nepamainomas tinkamai jautrios paakių odos priežiūrai ir maitinimui. Jo poveikį stiprina odą įtempiantis bio kolagenas bei unikalus deimantų ir peptidų kompleksas.

2. Kokių aktyviųjų ingredientų yra šio serumo sudėtyje? Serumo sudėtyje yra bio kolageno, ikrų ekstrakto, bei deimantų ir peptidų komplekso. Argano aliejus regeneruoja ir pasižymi antioksidaciniu poveikiu, kininio iešmenio šaknies ekstraktas (Belamcanda chinensis) stiprina poveikio prieš senėjimą efektyvumą, užtikrina tinkamą odos drėkinimą ir elastingumą.

3. Kaip naudoti serumą? Mentele paimkite po nedidelį serumo kiekį, tepkite ant odos akių srityje, švelniai įtapšnokite. Naudoti ryte ir vakare ant kruopščiai nuvalytos odos. Vengti patekimo į akis. 

1. Kokio tipo odai rekomenduojama Fontainavie Caviar Rivival serija? Šios serijos kosmetikos priemonės rekomenduojamos dehidratuotos, reikalaujančios maitinimo, pavargusios ir papilkėjusios odos priežiūrai.

2. Kokių aktyviųjų ir teigiamai veikiančių odą ingredientų yra Caviar Rivival kremų sudėtyje? Šių kremų formulė paremta ikrų ekstraktais, bio kolagenu, deimantų ir peptidų kompleksu, bei hialurono rūgštimi.

3. Kokiu poveikiu pasižymi šie ingredientai? Ikrų ekstraktas tai jaunystės šaltinis iš jūrų gilumų, jaunina ir drėkina, turtingas maistingųjų medžiagų, tokių kaip aminorūgštys ir odai naudingos riebiosios rūgštys EFA. Bio kolagenas tai natūralus jūrinis kolagenas, kuris išgaunamas iš žuvų. Nepaprastai tyras ir koncentruotas ingredientas yra atsakingas už odos elastingumą, lygumą ir stangrumą, drėkina, atnaujina ir jaunina, sukuria švelnią apsauginę membraną, kuri apsaugo nuo drėgmės netekimo. Deimantų ir peptidų kompleksas aktyviai jaunina, teigiamai veikia odos stangrumą ir elastingumą. Hialurono rūgštis intensyviai drėkina ir maitina odą.

4. Kokiu būdu išgaunamas Caviar Revival kremuose naudojamas bio kolagenas? Bio kolagenas išgaunamas iš žuvies, tai nėra dirbtiniu būdu hidrolizuotas kolagenas. Ši medžiaga išgaunama iš menkinių šeimos žuvies molvos odos. Šios žuvys žvejojamos Šiaurės Atlante (FAO27 zona).

5. Kodėl Fontainavie kosmetikos priemonėse naudojamas biologinis kolagenas yra toks išskirtinis? Fontainavie Caviar Rivival serijos kremuose naudojamas bio kolagenas tai labai tyra ir stipriai koncentruota veiklioji medžiaga. Dieninio ir naktinio kremo sudėtyje yra net 2% bio kolageno.

6. Kodėl kolagenas yra toks svarbus mūsų odai? Kolagenas tai viena iš svarbiausių jungiamojo audinio ir dermos sudedamųjų dalių. Tai nepaprastai svarbus žmogaus organizmo baltymas, kuris sudaro 30% visų kūno baltymų ir net 70% odos baltymų. Tai yra pluoštinis baltymas, kuris formuoja baltymų struktūras ir palaiko viršutinius odos sluoksnius. Kartu su elastinu yra tiesiogiai atsakingas už odos įtempimą ir elastingumą, užtikrina audinių atsparumą. Kolageno kiekio odoje mažėjimas pasireiškia pagreitėjusiu odos senėjimu, atsiranda linijos ir raukšlės, jaučiamas odos šiurkštumas. Svarbiausia, kad Caviar Revival formulėje naudojamas kolagenas turi aminorūgštinę kompoziciją, labai panašią į I tipo kolageno kompoziciją. Būtent šio tipo kolagenas sudaro didžiausią odos dalį. 

Отзывы

Еще нет отзывов.

Написать отзыв

Paakių serumas CAVIAR REVIVAL su ikrais deimantais

Paakių serumas CAVIAR REVIVAL su ikrais deimantais

Kolekcija: FONTAINAVIE
Svoris: 21 g
CAVIAR REVIVAL
MISIJA: DRĖKINIMAS IR REVITALIZACIJA
Kosmetikos priemonės rekomenduojamos dehidratuotos, reikalaujančios maitinimo, pavargusios ir papilkėjusios odos priežiūrai.

В этой категории 29 товаров: