Veido priežiūra

Новое Jauninamasis dieninis kremas Gold Regenesis su auksu Увеличить

Jauninamasis dieninis kremas Gold Regenesis su auksu

512003.02

Новый товар

Kolekcija: Gold Regenesis
Talpa: 50 ml

Подробнее

8 шт.

37,45 €

Описание

Prabangi kosmetikos priemonė skirta brandžiai odai (40+). Pastebimai išlygina raukšles, grąžina odai stangrumą ir užtikrina optimalų jos drėkinimą. Turtinga kremo formulė paremta unikalia aktyviąja sudedamąja dalimi – biologiškai suderinamu koloidiniu auksu.

KOLOIDINIS AUKSAS -Jūsų sąjungininkas kovoje su laiku:
• išlygina susidariusias raukšles ir neleidžia atsirasti naujoms
• skatindamas kolageno ir elastino sintezę užtikrina deramą odos tamprumą
• padeda optimaliai sudrėkinti odą
• palengvindamas aktyviųjų sudedamųjų dalių patekimą į gilesnius epidermio sluoksnius užtikrina intensyvų maitinimą
• naikina pigmentines dėmes
• grąžina odai natūralų spindesį ir gyvybingumą
• aktyvuoja natūralią odos apsaugos sistemą

Kaip veikia kremas? Nuolatos naudojamas kremas maitina ir intensyviai atkuria odą, lygina raukšles ir modeliuoja veido ovalą (kontūrus). Kaip naudoti kremą? Kremą reikia naudoti ryte, nuvalius veido odą prieš darant makiažą. Prieš tai rekomenduojame naudoti odos fiziologinę pH reikšmę atstatantį tos pačios serijos jauninamąjį toniką. Tepant kremą neliesti akių ploto. Galima naudoti taip pat ir kaklo bei iškirptės odai – šios kūno vietos dažnai „išduoda“ amžių. Labai svarbu nuolat naudoti kosmetikos priemones. Geriausią rezultatą pasieksite naudodamos kremą kartu su Gold Regenesis serijos jauninamuoju naktiniu ir paakių kremu. 

Ar galima naudoti kremą vakare? Ar galiu tepti šiuo kremu paakius? Kokiam odos tipui skirtas kremas? Brandžiai odai naktį reikia kitokios priežiūros nei dieną. Miegant suaktyvėja odos ląstelių veikla ir atsikūrimas, todėl jos sparčiau įsisavina vertingas medžiagas. Odos priežiūrai naktį sukūrėme jauninamąjį intensyviau veikiančių medžiagų turintį naktinį kremą. Geriausių rezultatų pasieksite naudodamos visą priemonių kolekciją (kiekvieną kremą naudojant atitinkamu paros metu). Ne. Paakių oda yra ypač jautri ir jai būtinos specialios kosmetikos priemonės bei priežiūros procedūros. Paakių priežiūrai siūlome Gold Regenesis kolekcijos lengvesnės sudėties jauninamąjį paakių kremą. Gold Regenesis kolekcijos jauninamasis dieninis kremas skirtas visų tipų brandžiai odai.

Kas yra pagrindinė aktyvioji prabangių kremų iš Gold Regenesis kolekcijos sudedamoji dalis – koloidinis auksas? Ką rodo koloidinio aukso biologinis suderinamumas? Kur dar, be kosmetikos, naudojamas koloidinis auksas? Ar visos Gold Regenesis kolekcijos priemonės buvo tinkamai ištirtos? Kodėl ant pakuočių nenurodyta priemonės sudėtis? Kaip keičiasi odos poreikiai sulaukus 40 metų? Ar galima naudoti Gold Regenesis kolekcijos produktus dar nesulaukus 40 metų? Kodėl kremai rausvo atspalvio? JAUNYSTĖS FORMULĖ (40+) Koloidinis auksas – tai mikroskopinių aukso dalelių suspensija demineralizuotame vandenyje. Koloidinis auksas – tikras odos jaunystės eliksyras: lygina odą ir naikina jau atsiradusias raukšles, skatina kolageno ir elastino sintezę, grąžina natūralų odos spindesį ir gyvybingumą. Be to, jis naikina bakterijas ir aktyvina natūralią odos imuninę sistemą. Koloidinis auksas yra visiškai biologiškai suderinamas. Biologinis suderinamumas reiškia, jog sudedamoji dalis nėra toksiška ir neigiamai neveikia organizmo atsparumo sistemos. Jau senovės natūralioje medicinoje auksas buvo naudojamas kaip vaistas nuo įvairių negalavimų, pvz., virškinimo sistemos ir odos ligoms gydyti. Gydymui auksu netgi buvo suteiktas pavadinimas: chrizoterapija. Taip. Prieš pateikiant produktus į rinką atliekami visų mūsų priemonių privalomieji tyrimai. Visoms Gold Regenesis kolekcijos priemonėms buvo atlikti dermatologiniai tyrimai ir pateikti prieš pateikiant priemones į rinką būtini saugos vertinimai. Be to, jauninamojo paakių kremo tyrimai atlikti stebint akių ligų gydytojui. Visa būtina priemonės, jos sudėties ir pagrindinė poveikio informacija nurodyta ant visų priemonių kartoninių pakuočių. Be to, informaciją rasite priemonių kataloge bei mūsų tinklalapyje. Sulaukus 40 metų, odai reikia specialios apsaugos ir priežiūros. Odos struktūra susilpnėja, veido ovalas (kontūrai) nyksta ir jį reikia vėl modeliuoti. Bėgant laikui, atsiranda pirmųjų raukšlių ir pigmentinių dėmių. Odos senėjimui įtakos turi ne tik su amžiumi siejami organizmo pokyčiai, ypač hormonų pokyčiai menopauzės metu, tačiau ir gyvenimo būdas, mitybos ir priežiūros įpročiai. Kuo greičiau reaguosime į pirmuosius senėjimo požymius, tuo ilgiau mūsų oda atrodys jauna. Įvairių žmonių odos senėjimo procesų sparta skiriasi. Neigiamai odą veikia išorės veiksniai, stresas, aplinkos tarša, rūkymas, tačiau labai svarbus ir individualus genetinis polinkis. Jeigu oda jau ilgai yra nuvarginta, papilkėjusi, pasirodė pirmosios pigmentinės dėmės ir smulkių raukšlių tinklelis, patartume naudoti Gold Regenesis kolekcijos produktus. Jaunai odai su trumpalaikio nuovargio požymiais siūlome naudoti β-Glucan Active kolekcijos serumą. Gold Regenesis kolekcijos kremams rausvą atspalvį suteikia koloidinio aukso dalelė

Отзывы

Написать отзыв

Jauninamasis dieninis kremas Gold Regenesis su auksu

Jauninamasis dieninis kremas Gold Regenesis su auksu

Kolekcija: Gold Regenesis
Talpa: 50 ml

В этой категории 30 товаров: