Veido priežiūra

Новое Jauninamasis naktinis kremas Gold Regenesis su auksu Увеличить

Jauninamasis naktinis kremas Gold Regenesis su auksu

512004.02

Новый товар

Kolekcija: Gold Regenesis
Talpa: 50 ml
Prabangi kosmetikos priemonė skirta brandžiai odai (40+).  Maitina, drėkina ir intensyviai atkuria odą, išlygina raukšles ir modeliuoja veido ovalą (kontūrus) miegant. Turtinga kremo formulė paremta unikalia aktyviąja sudedamąja dalimi – biologiškai suderinamu koloidiniu auksu.

Подробнее

22 шт.

37,45 €

Описание

KOLOIDINIS AUKSAS -Jūsų sąjungininkas kovoje su laiku:
• išlygina susidariusias raukšles ir neleidžia atsirasti naujoms
• skatindamas kolageno ir elastino sintezę užtikrina deramą odos tamprumą
• padeda optimaliai sudrėkinti odą
• palengvindamas aktyviųjų sudedamųjų dalių patekimą į gilesnius epidermio sluoksnius užtikrina intensyvų maitinimą
• naikina pigmentines dėmes
• grąžina odai natūralų spindesį ir gyvybingumą
• aktyvuoja natūralią odos apsaugos sistemą

Kaip veikia kremas? Kaip naudoti kremą? Ar galima naktinį kremą naudoti kaip dieninį? Kremas atkuria jautrios paakių odos stangrumą ir lygumą bei stabdo senėjimo požymius, raukšlių ir pigmentinių dėmių atsiradimą. Kosmetikos priemonę reikia naudoti kasdien vakare. Kremą užtepame ant kruopščiai nuvalytos veido odos, neliečiant akių ploto. Prieš užtepant kremą rekomenduojame atstatyti tinkamą odos pH reikšmę naudojant tos pačios serijos jauninamąjį toniką. Galima naudoti taip pat ir kaklo bei iškirptės odai. Labai svarbu nuolat naudoti kosmetikos priemones. Geriausią rezultatą pasieksite naudodamos kremą kartu su Gold Regenesis serijos jauninamuoju dieniniu ir paakių kremu. Odos reikmės paros ciklo metu kinta. Dieną odai reikalinga kitokia priežiūra, pirmiausia apsauga nuo kenksmingų išorės veiksnių. Be to, dieną veidui naudojame daug kitų kosmetikos priemonių: makiažo pagrindą, pudrą. Oda neturi patirti perkrovos, todėl specialiai odos priežiūrai dieną sukūrėme lengvesnės sudėties jauninamąjį dieninį kremą. Geriausių rezultatų pasieksite naudodamos visą priemonių kolekciją (kiekvieną kremą naudojant atitinkamu paros metu). 

Kas yra pagrindinė aktyvioji prabangių kremų iš Gold Regenesis kolekcijos sudedamoji dalis – koloidinis auksas? Ką rodo koloidinio aukso biologinis suderinamumas? Kur dar, be kosmetikos, naudojamas koloidinis auksas? Ar visos Gold Regenesis kolekcijos priemonės buvo tinkamai ištirtos? Kodėl ant pakuočių nenurodyta priemonės sudėtis? Kaip keičiasi odos poreikiai sulaukus 40 metų? Ar galima naudoti Gold Regenesis kolekcijos produktus dar nesulaukus 40 metų? Kodėl kremai rausvo atspalvio? JAUNYSTĖS FORMULĖ (40+) Koloidinis auksas – tai mikroskopinių aukso dalelių suspensija demineralizuotame vandenyje. Koloidinis auksas – tikras odos jaunystės eliksyras: lygina odą ir naikina jau atsiradusias raukšles, skatina kolageno ir elastino sintezę, grąžina natūralų odos spindesį ir gyvybingumą. Be to, jis naikina bakterijas ir aktyvina natūralią odos imuninę sistemą. Koloidinis auksas yra visiškai biologiškai suderinamas. Biologinis suderinamumas reiškia, jog sudedamoji dalis nėra toksiška ir neigiamai neveikia organizmo atsparumo sistemos. Jau senovės natūralioje medicinoje auksas buvo naudojamas kaip vaistas nuo įvairių negalavimų, pvz., virškinimo sistemos ir odos ligoms gydyti. Gydymui auksu netgi buvo suteiktas pavadinimas: chrizoterapija. Taip. Prieš pateikiant produktus į rinką atliekami visų mūsų priemonių privalomieji tyrimai. Visoms Gold Regenesis kolekcijos priemonėms buvo atlikti dermatologiniai tyrimai ir pateikti prieš pateikiant priemones į rinką būtini saugos vertinimai. Be to, jauninamojo paakių kremo tyrimai atlikti stebint akių ligų gydytojui. Visa būtina priemonės, jos sudėties ir pagrindinė poveikio informacija nurodyta ant visų priemonių kartoninių pakuočių. Be to, informaciją rasite priemonių kataloge bei mūsų tinklalapyje. Sulaukus 40 metų, odai reikia specialios apsaugos ir priežiūros. Odos struktūra susilpnėja, veido ovalas (kontūrai) nyksta ir jį reikia vėl modeliuoti. Bėgant laikui, atsiranda pirmųjų raukšlių ir pigmentinių dėmių. Odos senėjimui įtakos turi ne tik su amžiumi siejami organizmo pokyčiai, ypač hormonų pokyčiai menopauzės metu, tačiau ir gyvenimo būdas, mitybos ir priežiūros įpročiai. Kuo greičiau reaguosime į pirmuosius senėjimo požymius, tuo ilgiau mūsų oda atrodys jauna. Įvairių žmonių odos senėjimo procesų sparta skiriasi. Neigiamai odą veikia išorės veiksniai, stresas, aplinkos tarša, rūkymas, tačiau labai svarbus ir individualus genetinis polinkis. Jeigu oda jau ilgai yra nuvarginta, papilkėjusi, pasirodė pirmosios pigmentinės dėmės ir smulkių raukšlių tinklelis, patartume naudoti Gold Regenesis kolekcijos produktus. Jaunai odai su trumpalaikio nuovargio požymiais siūlome naudoti β-Glucan Active kolekcijos serumą. Gold Regenesis kolekcijos kremams rausvą atspalvį suteikia koloidinio aukso dalelės.

Отзывы

Написать отзыв

Jauninamasis naktinis kremas Gold Regenesis su auksu

Jauninamasis naktinis kremas Gold Regenesis su auksu

Kolekcija: Gold Regenesis
Talpa: 50 ml
Prabangi kosmetikos priemonė skirta brandžiai odai (40+).  Maitina, drėkina ir intensyviai atkuria odą, išlygina raukšles ir modeliuoja veido ovalą (kontūrus) miegant. Turtinga kremo formulė paremta unikalia aktyviąja sudedamąja dalimi – biologiškai suderinamu koloidiniu auksu.

В этой категории 30 товаров: